Bugün 12 Haziran 2024 Çarşamba, her yürek kaldıramaz aşkı!

Uzak Durulacak 5 Erkek Tipi

Tarih Gönderen
Hangi erkekleri hayatınıza sokmanız, hangilerinden son sürat kaçmanız gerektiğini biliyor musunuz? Hangi erkeklerle çıkılmaz? Bu sorunun her kadın için farklı bir cevabı vardır. Fakat bütün kadınların aynı noktada birleştiği ve kesinlikle uzak durulması gerektiğini bildiği 5 tür erkek vardır.

İşte o erkek tipleri:

İnek tipli

İnek tipli erkeklere en çok okulda, dershanede, kütüphanede, panelde ve seminerde rastlarız. Çok okumaktan gözleri bozulduğu için genelde gözlük takarlar. Modayla uzaktan yakından ilgileri yoktur. Her gün aynı kıyafeti giyerler desek yeridir, tercihleri de süveter, gömlek ve kumaş pantolondan yanadır. Her buldukları fırsatta bir şey okurlar, çevrelerinde kız var mı yok mu farkına bile varmazlar.

Onlarla neden çıkılmaz?

Çünkü onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yönleri zayıftır, partiler, konserler hiç onlara göre değildir. Doğum günlerini bile tek başlarına kutlarlar...

Maço erkekler

Maço erkekler her an her yerde karşımıza çıkabilir. Hatta o çok kibar olarak bildiğin erkek arkadaşın bile bir anda maçolaşabilir. Ne de olsa her erkeğin içinde biraz maçoluk var! Uzak durman gereken profilse her hareketiyle maçoluğunu ortaya koyan erkekler... Bu erkekler genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır, fazlasıyla dayılanır, futbol maçlarını kaçırmazlar. Küfür etmek kişilikleriyle özdeşleşmiştir. Kibar olmak onların asla başaramayacakları bir özelliktir. Klasik giyinir, en demode gözlüğü takarlar.

Onlarla neden çıkılmaz?

Maço erkekler giyimine, hareketlerine, makyajına, arkadaş ilişkilerine, kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve sürekli kendisine hizmet etmeni bekler. İlk günlerde bu hareketlerine göz yumabilirsin ama kısa süre sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp, kendisi çapkınlık yapabilir!

Çapkın erkekler

Onlarla kızların çoğunlukta olduğu ve çapkınlık yapabilecekleri her yerde karşılaşabiliriz. Özelikle de spor salonlarında, barlarda, gece kulüplerinde, havuz başlarında... Onları çapkın bakışları ve muzip gülüşleri ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olurlar. Kendilerinden emin gözükürler, burunları havadadır.

Onlarla neden çıkılmaz?

Onların yakışıklılığına kapılmamak gerek! Çünkü seni çok üzer! Etraftan gelen 'Seninkini gördüm, yanında bir kız vardı' gibi söylentiler seni bunalıma sürükleyebilir. "Aynı anda kim bilir kaç kızı idare ediyor!" düşüncesiyle yaşayamazsın herhalde, değil mi?

İmaj adamı

İmaj adamının adresi tabii ki kalabalık ve popüler mekanlar... En büyük zevki bir akşam popüler bir mekanda, başka bir akşam ise marjinal bir eğlence kulübünde gönlünü eğlendirmek... Onu ilk görüşte tanımak biraz zordur aslında. Modayı takip etmeye çalışırlar, ama pek başarılı oldukları söylenemez. Her konuda söyleyecek sözleri vardır, ama genellikle boş konuşur ve yüzeyseldirler.

Onlarla neden çıkılmaz?

Onlarla uğraşmak aslında çok zordur. Kişilikleri oturmamıştır, kompleksleri vardır. Bakışlarından bile kompleksli olduğunu anlarsınız. Kompleksli olduğunu size yansıtır, kendini kötü ve yetersiz hissetmene neden olur.

Kıro erkekler

Her an her yerden fırlayabiliriler. Lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüslerde, plajda, vapurda... Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü kırolar da var. Yine de onları fark etmek çok kolay!

Onlarla neden çıkılmaz?

Çünkü girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda maçodur, seni sahiplenir ve her hareketinden haberdar olmak ister.

 
2 oy, 5.00 puan

Yorumlar

ateş beyateş bey14.02.2009
ilginç bir konu emeğiniz için teşekkürler.
duyguduygu14.02.2009
güzel diyosun da bunların haricinde türkiyede bi tip var mıki?:):)

ewrem_95ewrem_9514.02.2009
resimler dioda resimler yok goremedim
güzi titusgüzi titus14.02.2009
kımle cıkılır onu yazsaydın ya :)
atila47atila4714.02.2009
aldatılmadıkça gerçeklerin farkına varılmaz.atila
atila47atila4714.02.2009
aynı anda 2 ata binersen düşersin.atila oğuz
ZeynepcikZeynepcik14.02.2009
at adımına göre değil, adamına göre yürür .
ata eyer gerek eyere de er gerek.
necopanecopa14.02.2009
ben bunların arasında yokum :):):)
S'miXS'miX14.02.2009
en iyisi duygusal tipler bence aşkını ya mısrala anlatır yada destanlar gibi dillere akıllara =)
sessiz_aşksessiz_aşk14.02.2009
galiba en mantıklısı duygusal tipler...

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021