Bugün 15 Temmuz 2024 Pazartesi, aşkın hava sahasındasınız!

Gizlilik

Tarih Gönderen
Site Yönetimi
Sitemize gönderilen tüm içerikler, öncelikle kontrolden geçmekte sonra yayınlanmaktadır. Yazılarından dolayı site yöneticileri sorumlu tutulamaz, genel yasalara aykırı yazılar, ilgili yöneticilerce yayınlanmamakta ve engellenmektedir. Fakat Yorumlar bölümüne gönderilen tüm mesajlar anlık yayınlanmaktadır. Eğer bir değişiklik olmazsa bu şekilde devam edeceğinden, yorum bölümü kontrollerininde aksayacağını düşünerek kurallara aykırı yorumları silmemizde bize yardımcı olabilir ve iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz...

Sitenin Amacı
Genel bir aşk-sevgi topluluğu oluşturmak ve özellikle şiir/yazı ve aşk hikayeleri konusunda bilgi vermek. Aynı zamanda kendi aşk hikayenizi anlatabileceğiniz ya da duyurabileceğiniz bir ortam yaratmayı hedefledik. Son güncellemede aktif olmayan forum ve sohbet bölümü kapatılmıştır.

Gizlilik
Siteye gönderdiğiniz kişisel bilgiler tarafımızda kayıtlı durmakta ve üçüncü kişilere dağıtılmamaktadır. Ayrıca bizden yönetici maili dışında mailde almayacaksınız. Bunun dışında diğer site bölümlerinde verdiğiniz bilgilerden siz sorumlusunuzdur.

Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021