Bugün 19 Haziran 2024 Çarşamba, aşkların en güzeline...

Erkeklerin Kadınlardan İstedikleri

Tarih Gönderen
Erkeklerin Kadınlardan İstedikleriErkeklerin Kadınlardan İstedikleri

Tartışmaları fazla uzatmamanızı beklerler

Kadınlar, bir tartışma sonrası erkeklere göre daha çok konuşuyor ve konuyu uzatabiliyor. Erkekler, partnerlerinin çok da önemli olmayan konular üzerinde fazla takılıp kalmalarını ve defalarca aynı şeyi söylemelerini istemiyor.

Her özel durumunuzu duymak istemezler

Erkekler, kız arkadaşlarımızla rahatlıkla konuştuğumuz regl günleri ya da epilasyon seansları hakkında konuştuğumuz detayları bilmek istemiyor. Siz en iyisini bunları kız arkadaşlarınızla paylaşmaya devam edin ve erkek arkadaşınıza çok fazla detay vermeyin.

Doğal olmanızı beklerler

Erkeklerin bakımlı ve şık kadınlardan hoşlandığı bilinen bir gerçek. Ancak, erkekler doğal kadınlardan çok daha fazla hoşlanıyor. Doğal haline bırakılmış saçlar, yok denecek kadar az bir makyaj ve sade bir stil... Erkeğinizi etkilemeye ve onu baştan çıkarmaya yeter!

Fantastik fimleri birlikte izlemek isterler

Siz hiç hoşlanmasanız da erkeklerin pek çoğu bilim kurgu ve fantastik türdeki filmlere bayılıyor. Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Star Wars ya da Game of Thrones gibi yapımları onunla birlikte izledikten sonra partnerinizin ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz.

İç çamaşırı sürprizlerine bayılırlar

Seksi bir iç çamaşırı, partnerinizin gardırobunuzda olmasını en çok istediği parçaların başında geliyor. Siyah danteller, jartiyer detayları ya da tanga külotlu parçalar... Erkeğiniz baştan çıkmaya hazır!

Ona kıyafet almanızdan hoşlanırlar

Kulağa tuhaf geliyor olabilir ama erkekler, partnerlerinin aldığı kıyafetleri giymekten büyük zevk duyuyor. Alışverişe çıkmaktan nefret eden, alışveriş merkezlerinde boğulan partnerinizi bu dertten kurtarmak ve onu mutlu etmek için ne büyük bir avantaj, değil mi?

At kuyruğu modelini çok beğenirler

Partneriniz, saçlarınızı açık bıraktığınızda ne kadar güzel göründüğünüzü defalarca söylemiş olsa da at kuyruğu modeline de bayılıyor.

Onu öpmenizi isterler

Öpüşmekten daha romantik ne olabilir? Erkekler, partnerlerinin öpüşürken boyunlarını ve göğüs bölgelerini de öpmelerine bayılıyor.

Kalplerine giden yol midelerinden geçiyor

Anneninizin sürekli tekrar ettiği bu söz aslında çok doğru! Erkekler, kendilerine güzel yemekler pişiren kadınlardan çok hoşlanıyor ve partleri onlar için özel bir şeyler hazırladığında bundan çok mutlu oluyorlar!

Ne kadar güçlü olduklarını göstermeye bayılırlar

Egolarının tatmin edilmesine bayılan erkekler, partnerlerine ne kadar güçlü olduklarını göstermekten çok hoşlanırlar. Artık kaldıramadığınız kolileri, taşıyamadığınız alışveriş poşetlerini erkeğinizin güçlü ve kaslı kollarına emanet edin!

Orgazm olmanızı görmek isterler

Erkekler, partnerlerinin orgazm oldukları anları izlemeye bayılıyor! Ne kadar zevk duyduğunuzu ona hissetirmek istiyorsanız, orgazm olduğunuzda daha gerçekçi davranın.

Sürekli stresli ve despresif olmamanızı isterler

Erkekler, sürekli sinirli ve stresli olan depresif kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Başınıza gelen küçücük bir olayda dünyanın sonu gelmiş gibi davranmayın ve partnerinizn yanında rahatlamaya çalışın.

Düşüncelerine önem verdiğinizi görmek isterler

Düşüncelerinize önem verildiğini hissetmek dünyadaki en güzel duygulardan biri. Partneriniz de en az sizin kadar onun düşüncelerine önem vermenizi beklerler.

Onu desteklemenizi isterler

Siz futboldan ne kadar hoşlanmasanız da erkek arkadaşınız bundan vazgeçmeyecek! O halde bu durumu bir fırsata çevirin ve en heyecanlı maçlarında onun yanında giderek güzel sözlerinizle sevgilinize destek olun. Yanında olmanız ve motiv edici sözler söylemeniz, erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021