Bugün 22 Mayıs 2024 Çarşamba, en güzel aşk zor olandır!

Erkeklerin Çekici Bulduğu 7 Şey

Tarih Gönderen
Erkeklerin Çekici Bulduğu 7 ŞeyKumral saç rengi

Sarı saçlar her zaman popüler olabilir ama erkeklerin gözünde yeteri kadar çekici değil. 2008 yılında yapılan bir araştırmada erkeklerin kumral kadınlardan daha çok hoşlandıkları ve sarışınlara oranla kumralları daha çok tercih ettikleri ortaya çıktı.

Parlak ve beyaz dişler

Yapılan bir araştırmaya göre beyaz ve parlak dişlere sahip kadınlar, erkekler tarafından çekici bulunuyor. Araştırmaya göre erkekler, sararmış ve kötü görünen dişlere sahip kadınlardan da hiç hoşlanmıyor. Ancak yapılan bir başka araştırmada ise aşırı derecede parlayan beyaz dişlere sahip kişiler, doğal beyaz dişlere sahip kişilere göre daha az çekici bulunuyor.

Kırmızı ruj

İncecik ve dümdüz vücut tipine sahip kadınlar, podyumların vazgeçilmezi olabilir. Ancak Yeni Zelanda'da yapılan bir araştırmada erkeklerin geniş kalçalarla orantılı bel ölçüsüne sahip kadınlara bayıldığını ortaya koydu.

Etkileyici ses

Yapılan bir araştırmaya göre erkekler, buğulu ve etkileyici ses tonuna sahip kadınları daha çekici buluyor. Bu sebeple zaman zaman arkadaşlarınızla yaptığınız bebek gibi konuşmaktan, partnerinizin ya da hoşlandığınız kişinin yanında yapmaktan kaçının.

Daha az makyaj

Kadınlar, aşırı makyajın erkekler tarafından beğenildiğini düşünür. Ancak yapılan bir araştırma bunun tam tersini söylüyor. Araştırmada yüzlerine farklı derecede makyaj yapılmış kadınların fotoğrafları kadın ve erkek gruplarına gösterildi ve en çok hangisini beğendikleri soruldu. Araştırmanın sonucunda ise faha az makyaj yapılmış kadınların daha çekici bulunduğu ortaya çıktı.

Uzun kollar

Kulağa tuhaf gelebilir ama kolları uzun olan kadınlar erkekler tarafından daha çekici bulunuyor.

 
1 oy, 2.00 puan

Yorumlar

İremİrem11 Mart 2020
Ben hiç öyle dusunmuyorum çok alakasız seyler
sevgi04sevgi0423 Kasım 2016
hemen hemen dogru
mehmetmehmet04 Kasım 2015
yok öyle bişey aq asdkfjla

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021