Bugün 16 Temmuz 2024 Salı, tüm aşk şarkıları sana gelsin!

Asla Evlenilmeyecek 5 Erkek Tipi

Tarih Gönderen
Asla Evlenilmeyecek 5 Erkek TipiKadınlar, ilişkilerinde gelecek planlarından bahsetmekten çok hoşlanırken erkekler bu durumu konuşmaktan çoğu zaman kaçıyor ya da gerçek duygularını belli edemiyor. Evlilik planlarını hayata geçirmeye karar verildiğinde ise erkeklerin kadınlar tarafından pek de hoş karşılanmayan davranışları ortaya çıkabiliyor. Asla evlenilmeyecek 5 erkek tipini sizin için yazdık. Eşiniz ya da nişanlınız bu özelliklere sahipse, evlenme fikrini bir kez daha düşünün.

Yalnızca kendini düşünen erkekler

Yalnızca kendini düşünen, ilişkide kendini hep önde tutan ve siz ona toz konduramasanız da arkadaşlarınız tarafından 'bencil' olarak adlandırılan biriyle mi birliktesinz? Bu tip erkekler, sürekli kendi problemlerinden bahseder ama asla size nasıl olduğunuzu sormazlar. Kendilerini değerli hissetmek için hayatlarında her zaman bir kadının olmasını isteyen bu erkekler, aynı değeri partnerlerine hissettirmezler. Evlilik konusu açıldığında ise "Ben hazır olana kadar bekleyelim" deyip, sürekli bu konuyu geçiştirirler. Kısacası bu tip erkekler asla 'ideal eş adayı' olamaz!

Evlilik konuşmaktan hep kaçan erkekler

Evlilikle ilgili her cümleden kaçan, bu durumu söz konusu bile yapmayan erkekler, evlenme fikrine hiçbir zaman sıcak bakmazlar. Siz ileriye dönük planlarınızdan bahsettikçe partneriniz konuyu kapatır ve şimdi evlilik konuşmak istemediğini söyler. Evlenmek için herhangi bir harekette de bulunmayan bu tip erkekler, sizi de evlilikten soğutmaya çalışır ve mutsuz ederler.

Kariyer düşkünü erkekler

Bu tip erkekler, beraberliğinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen evlilik konusunda size biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğini dile getirirler. Kariyerine odaklanan, sürekli işleriyle ve kendisiyle ilgili olan bu erkekler, evlilik için hiçbir zaman kesin tarih belirlemezler. Kendisiyle ilgili şeyleri her zaman bir adım önde tutan bu erkeklerin gelecek planları arasında evlilik son sıralarda yer alır.

Eğlence tukunu erkekler

Hayattaki tek amacı eğlence ve seks olan bu erkeler, asla evlilik düşünmezler. Bir kadınla uzun süre birlikte olmak, aile kurmak ve aynı çatı altında yaşamak bu tip erkeklerin asla aklından bile geçmez. Onlar için önemli olan yeteri kadar eğlenmek ve sıkıldıklarında arkalarına bakmadan devam etmektir.

Evlilik planlarınızı bilen ama hiçbir harekette bulunmayan erkekler

Bu tip erkekler, heyecanla anlattığınız evlilik ve gelecek planlarınızı saatlerce dinlerler. Sizin ne hayal ettiğinizi çok iyi bilirler ve evlendiğinizde nasıl mobilyalar satın almak istediğinizden bile haberleri vardır. Ancak onun planları hakkında soru sorduğunuzda " Sen ne istersen onu yapalım" ya da "Düğünle ilgili her şeyi sen seç, ben karışmak istemiyorum" gibi cevaplar alıyorsanız, hemen ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz de fayda var. Sürekli sizi dinleyen, hayallerinzden konuşan ama hiçbir harekette bulunmayan bu erkek, sizin için doğru bir eş adayı olmayacaktır.

 
0 oy, 0.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021