Bugün 03 Mart 2024 Pazar, önce sevgiyi anlayalım

Ayrıldıktan sonraki duygularım

Tarih Gönderen
Sana olan aşkımı hiç bir zaman anlatamadım ben bunu anlatamadığım gibi birgün sensiz kalırsam sensizliğide anlatamam. Ama sensizliği anlatmaya çalıştığımda kafamda şunları kurdum, benim şuan bir amacım var tek amacım sensin seninle olan geleceğim hayalini kurduğum sen varsın "olmazda" Olurya çıkarsın bigün hayatımdan çaresizliğimden korkuyorum Hayata anlamsız bakışlarımdan Sahilde oturup 2 bira içerken neden gittin lan dememden dedimya sanada 2 senelik ilişkimde kuramadığım hayalleri ben 2 ayda sende kurdum Hayallerimizin ölmesinden korkuyorum.

"19 kasım" özgürlük parkı Hayatımdaki en mutlu günlerimden biriydi diyebilirim çünkü gözlerini yakından gördüm elini tuttum senin kokunu içine çektim sarıldıım sana dokunmak okadar güzeldiki ölene kadar boynunun altında kokunu çekebilirim bıkmadan hem bıkamamki seni bukadar çok severken nasıl bıkabilirim.

Benle ilgili hayalinin olmadığının en başından beri farkındaydım bugün 23 kasım ve seninle 66 günümüz geçmiş hayalim yok okulum bitene kadarda olmicak dedin üzüldüm mü üzülmedim biliyomusun ayrılırsak birgün hayallerin olmadığı için üzülmezsin sadece yokluğuma alışırsın suanki varlığıma alıştığın gibi birzaman sonrada unutursun tamamen hersabah attığım mesajları geceleri vedamızı sana olan ilgimi sana olan sevgimi bile unutursun üzülürüm kahrolurum biterim ama bi okadarda sevinirim neden mi unutursan mutlu olursun seni okadar çok seviyorumki ben sensiz daha mutlu olurum desen kendi hayatımı hiç düşünmeden çıkar giderim giderken tek kelime ederim demiştim ya nolursa olsun bu cümleyi sana kullanmaktan hiç vazgeçmiyeceğim diye ozamanda vazgeçmem "seni seviyorum" Deer giderim..

Gel gelelim rüzgar poyraz nil ve naz"a hayallerimden birini anlatayım sana işten geldiğimde kapıyı çaldığımda rüzgar babam geldi anne diyip koşup kapıyı açsa sarılsa boynuma "bana çikolata aldın mı" dediğinde "unuttum oğlum" diyip dudaklarını büzse üzülse biraz sonra cebimden çikolatayı çıkartıp verdiğimde tekrar atlasa boynuma Anne bak babam bugünde unutmamış bana çikolata almayı dese kıskansan o an bizii kıskandığını anlayıp sarılsam sana bende. Nil gece ağlayarak uyansa sana kıyamayıp uyu sen ben onu uyuturum der gider uyuturum kızımızı muhtemelende onun yanında uyuya kalırım bende.

Ben olmazsam hayatında kim tutar elini bilmiyorum kim sever benim gibi sana sıradan gelecek ama benim sevdiğim kadar kimse sevemez seni kimsenin hayallerinde bukadar başrol oyanayamazsın yakıştıramamda yanına kimseyi. Ama bilki yokluğun kıyamet gibi birşey olur.

Benimleyken hep düşündüm başkasına gönlün kayarmı diye güvenim sonsuz ama demir bile ateşin karşısında yamuluyor anlatabildim mi ?

Sen şimdi gittin ya ben bittim. Ama madem gittin madem yıktın hayallerimi madem öldürdün beni mutlu ol Mutlu olki gittiğine değsin. Gittin ya anlatsana neden gittin neyim eksik anlatda tamamlıyim kendimi Belki geri dönersin mutlu oluruz ölmemiş olurum poyrazıma sarılırım.

yazdıklarımı tekrar okudumda ne sana olan sevgimi nede sensizliği anlatamamışım ama en başta nedemiştim anlatamam anlatamadımda.

"25 kasım pazar" öldüm bugün ben elif kahroldum bittim her nefes verdiğimde ölmek istedim hiç kimseye değilde anneme kıyamadım yatıyorum şimdi lanet olsun hıc uykum yok ama annemin gözyaşlarımı görüpte daha fazla üzülmesine dayanamicağımdan yatıyorum.
Neden kaybettim biliyormusun?

Durup durup sevdiğimi söylediğim için kaybettim.
Her kavgadan sonra haklıda olsam özür dilediğim için kaybettim.
Her allahın günü seni sevdiğimi anlatan uzun mesajlar yazıp yolladığım için kaybettim.
Yolda yürürken mesaj atarsında geç cevap veririm diye telefonun sesini açtığım için kaybettim.
Kendi gururumu hiçe saydığım için kaybetim

` Sen kazandın .

Şimdi mutlu ol.

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021