Bugün 10 Aralık 2023 Pazar, aşk beklemez.

Aşk Böyle Bir Şey...

Tarih Gönderen
Yakalandığı kanser hastalığını yenen Rizeli, 28 yaşındaki Beytül Er, tedavi gördüğü hastanedeki serviste tanışıp aşık olduğu hemşire, 21 yaşındaki Feride Marmara ile Rize'de dünya evine girdi.

Rize'de elektrikçilik yapan Beytül Er'e 2 yıl önce lenf kanseri teşhisi kondu. İstanbul'daki Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Servisi'nde tedavi altına alınan Er'e 'otolog' olarak adlandırılan yöntemle kendi kök hücrelerinin verilmesi tedavisi uygulandı. Er, tedavisi sırasında tanıştığı stajyer hemşire Feride Marmara'ya aşık oldu. Beytül Er'in hastalığını yenmesi ardından çift evlenmeye karar verdi. Genç kızın ailesi karşı çıkınca Beytül Er ile Feride Marmara kaçmaya karar verdi.

Evliliğe karşı çıkan aile ise, çiftin kararlı tutumu karşısında rıza gösterdi ve Rize'de yapılan düğüne katıldı. Beytül ve Feride çifti, Yakamoz Restoran'da yapılan düğünle dünya evine girdi. Çiftin düğün davetiyesinde, "Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda, en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara. Gök yüzünden birer yıldız çalıp, ışık yaptık geleceğimize" yazıldı.
Kanserden kurtulması ardından yaşama yeniden döndüğünü belirten Beytül Er, "Sevdiğimle evlendim. Şimdi bir kez daha hayata bağlandım. Çok mutluyum." dedi. Feride Marmara ise, "Beytül ile tanıştıktan bir hafta sonra hastalığını öğrendim. Çok üzüldüm. Sonra da elimden geldiği kadar yanında olmaya çalıştım. Yaşananlara dayanmak çok zordu ama her zaman yanında olup, tedavisine katkıda bulundum. Eğitimimin de çok faydası olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

 
0 oy, 0.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021