Bugün 19 Haziran 2024 Çarşamba, aşkların en güzeline...

Sevgi Sözleri

Tarih Gönderen
Sevgi SözleriBirbirinden güzel sevgi sözcükleri bir arada, nickler ve facebook sevgi sözleri. Sevdiklerinizle bu sevgi dolu sözleri paylaşın, siz de yorum yaparak eklemeler yapın!

Bu şehrin orta yerinde çığlık çığlığa tek başıma kalsam da yine seviyorum seni.

Sevdiğin kişinin seni sevme ihtimali yazı-tura da dik gelme olasılığı kadardır.

Öyle zamanlar olur ki; Nereye gittiğin önemini yitirir; Çünkü asıl önemli olan, yanında kiminle gittiğindir.

Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: “Sen yeterki sev.

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak. Öyle zordur ki; kurşunu havada, sevgiyi de yürekte tutmak.

Gözler ve sözler ikiside bir şeyleri gizler. Sözler ne kadar inkar etse de gözler herşeyi bir bir söyler.

Bir can düşün bedensiz. Bir beden düşün kalpsiz bir kalp düşün sevgisiz. Bir de beni düşünn sensiz.

Önce beni sevdiğini söyleyen, yalanını itiraf eden, aldatıp giden sensin. Gözyaşım bitiren, kalbimi yok eden, sana aşığım diyen sensin. Kalmadı sevgim sana, yıkıldı hayellerim kuşkuşuz, şu kalbim mızrak gibi kestiren sensin.

Yağmurlu bir havaydı. Gözleri kapkaraydı. Önce bacaklarını ayırdım. Sonra memelerini sıktım. Çünkü ilk defa inek sağıyordum.

En feci olay yalnizlik, en aci olay olum, en uzuntulu olay unutulmak, en soguk cevap hayir fakat en sicak kelime seni seviyorum.

Yıldızlarda kayar durmaz yerinde solar güzelliğin kalmaz yüzünde.

Ne ates ne gunes beni sen yaktin ne gurbet ne hasret beni sen vurdun hem kisim hem yazim baharim oldun duysa nasil sevdigimi melekler aglar.

Yıldızların kaybolusunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Erkekler tuvalet gibidir. Ya dolu ya pis!

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Yokluğuna dayandım. Sensizde sabah oldu. Sensizde mevsimler değişti ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben onuncusundan sesleniyorum seni seviyorum Aşkım!!!!

Bunca gayretin sonu bir avuç toprak olmak; ölümden yana korkum yok, tek korkum unutulmak.

Ellerini uzat bana, hiç düşünme gir dünyama, benden zarar gelmez sana, bin yeminle erkek sözü ancak birgün öldügümde terk ederim seni erkek sözü.

Seni ne zaman unutacağımı soruyorsun ama ne zaman öleceğimi bilmiyorumki!

Hani bi meyhane var ya mezarlığın karşısında.B eni ararsan ya ordayım ya tam karşısında!

Hayatın boyunca birseyden korktugunda TUTSAK ümit etiginde OZGÜRSÜNDÜR.

Dal rüzgarı affetmiştir ama kırılmıştır bir kere.

Hayatta iki kör tanıdım. Biri beni görmeyen sen diğeri senden başkasını görmeyen ben.

Dünyada en güzel şey seni sevmek, en kötü şey ise seni senle yaşamadan ölmek.

Diken olup ayağa batacağına, gül ol yakaya takıl.

Kalbim seni unutacak kadar zalimse, ellerim onu parçalıyacak kadar asildir.

Birgün zaman geçer anlamazsın gözyaşların sel olur akar durduramazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurumki istesende unutamazsın.

Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak.

Seni O Kadar Çok Seviyorum Ki Tahmin Bile Edemezsin!!! Tahmin Etsen Bile Benim Kadar Sevemezsin!!!

Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere rüzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye bensizken üşürsün diye.

Bazen yıldızları süpürürsün farkında olmadan. Güneş kucağındadır bilemezsin. Bir çocuk gözlerine bakar arkan dönüktür. Ciğerinde kuruludur orkestra duymazsın. Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun anlamazsın. Uçar gider tutamazsın.

Aşkım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgiyi kağıtlar, kalemler, boş sayfalar, sigara dumanları, boş duvarlar ve beni bugüne kadar tanıyan her kez anladı. Bir de sen anla Aşkım seni çok seviyorum.

Aşk.. Birbirine bakmanın zevkiyle başlar, birbirini görmenin zorunluluğla beslenir, ayrılmanın imkansızlığı ile sona erer!

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim kendimi. Ama içimde sen varsın ya sana bişey olursa??

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin, sevgi kadar masum sevilecek kadar ÖZELSİN

Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil seni herkes sever ama benim kadar değil.

Biz kaldirim tasları arasinda buyuduk gulum isyanimiz sokaklarda kederimizle surunduk gulum bilmeyiz para pul zenginler gibi yasamak elbette biliriz allahina kadar sevmeyi.

Avucunun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın..

Yıldızlar kadar uzak derler sevgi için uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun Vazgeçemezsin, Vazgeçersin Ama unutamazsın.

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencereye vurdugu soğuk bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dediğin bütün dileklerin gercek olsun.

Ne zaman mehtap geceyi yağmur yağmayı unutursa ben de seni unuturum bebeğim.

Aşk futbola benzer;önce tekme atar, sonra peşinden koşarsın.

Deli sormuş deliye hiç sevdin mi diye. Deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye!..

Dost deniz kenarindaki taslara benzer. Once birer birer toplarsin, sonra yavas yavas atmaya baslarsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin, iste sen onlardansin.

Yalan gerçekten,karanlık aydınlıktan kaçar.güneş tek de olsa etrafa ışık saçar. üzülme doğruların kaderidir yanlızlık kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar.

Ağlamak cocuklara mahsusu affetmek ise Allaha. Eğer olurda bir gün bana yalnış yaparsan cocuk olmadığım için ağlamıycam allah olmağım için affetmiycem.

Bir gün gelirde beni ararsan sizin sokağın sonundayım oraya gel bir gn gelirde beni özlersen seninle ayrıldığımız yerdeyim oraya gel ama bir daha beni görmek istemessen gece olunca gök yüzüne bak bir yıldız kayar ve beni unutursun.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vaz geçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel, gelki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim.

Eğer bir gün olur da birisi için ağlarsan başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın.

İnsanın süsü;yüz, yüzün süsü:göz, aklın süsü:dil, dilin süsü sözdür.

Borçlar da ağaçlar gibidir. Büyürler, filizlenirler, yeşerirler, meyve verirler. Ama ağaçlar yanar, borçlar yanmaz. Ben ağaçlardan yanayım.

Bir ufacık ilgiyi Aşk; iki laf edeni DOST sanma.

Güller bahçesinde olsamda gülüm senden başka gül koklamam gülüm seni sevmek olsada ölüm ölürüm sen beni sevdikçe gülüm.

Vazgeçtim duygulardan senden değil benden vazgeçtim ben çekmiştim Aşk’ı dipsiz kuyulardan kırmızıdan değil gülden vazgeçtim.

Varsın böyle geçsin yalancı günler varsın canımı yaksın yine yalnızlık vazomda dururken kırmızı güller yıkarmı sandın beni bu yalancı ayrılık.

Doğmak bir bebeğim çığlığındaki sessizlik yada güneşin güne merhaba demesi hayır doğmak birilerini yaşama bağlamak bence tıpkı senin bana yaptığın gibi.

Ölüm fermanımı okusun savcı toplansın üç dört dost beş on yabancı gün doğmadan kurulsun dar ağaçı beni hayellerimin bittiği yere asın.

Beni affedermisin bakarmısın yüzüme güvenirmisin yeniden sevişirmiyiz eskiisi gibi ben sensiz neylerim bu ömrü neyleyim kalbim ağlar yanar hem mahcup hem kanar gönül bu elver gittiği yere kadar herseyin bir sonu var sevgilim beni affet!!!

Zehiri ben içeyim su senin olsun. Kenardan ben geçeyim yol senin olsun. Duydum bi sevgili bulmusun, HaYırLı OlsUn. Bir tane de ben buldum haberin olsun.

Sevdigin insan gittiyse eger herşey bitti demektir; kaybetmişsen kendini üzülme bu bi gelenektir. Dostluk senin parmağın kesildiğinde benimkinin kanamasıdır.

Sev seni seveni, aşk nedir bileni, arama hiç bosuna birakipta gideni.

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.

Yagmurlu bi havada cik disari seni tutamadigin damlalar kadar cok seviyorum.

Yürü hür maviligin gittigi son hadde kadar, insan bu alemde hayal ettigi müddetce yasar.

Ne zamanki, sağır ressam kristal zemin üzerine düşen gülün çıkardığı sesin resmini çizer, o zaman sana olan sevgim biter!!!

Dunyanin en guzel ciceklerini toplayip buket yaptim sana sevgimi sunmak icin.

Bakma! bakma arkana elin derdi yok acın hep sana bakma camlar ardından saklanma gel ardından gel görki yolun hasrete acın kendine ölüm sana çok umudun ne diye?

Her gün yeni bir şeyden vaz geçiyorum, dünde canımdan vazgeçtim sonuna kadar, değersin her bir saat yeniden ölsemde, kaldıki… Ben ölmüşüm kalmışım. Afedersin halime itiraz etsemde can fazla gelir sen varken hücrelerimde..!!

Sevmenin acı verdiğini, her sevenin sevilmediğini bile bile seni.

Seni ruhumla tüm kalbimle seviyorum yatağın Aşkım yorganın sevgim yastığın yüreğim olsun iyi uyu bitanem.

Hayatta hic kimse icin aglamaya degmez. Aglamaya deyecek insan zaten aglatmaz. Eger yinede onun icin agliyacaksan basini dik tut ki; Gözyaslarin onun kadar alcalmasin… Sen beni coktan kaybettin canim, artik senin benim, bizim mutlulugumuz icin degil sirf kendi mutlulugum icin savasacağim.

Sevgi denen birşey varsa eğer o da seni sevmekle güzeldir.

Bir kızın en güzel çeyizi; öpülmemis dudakları ve çalınmamıs kalbidir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bugünde biticek,ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Kristalin bedelini göze almayan onunla oynamasın.

Hayatta her limana uğra ama ASLA demir atma!!!….

Sence hangisi en zoru? sevmek mi ,sevmemek mi? Yoksa sevipte sevilmemek mi? Bence en zoru seni sevmek, seni, sevilmeden sevmeyi öğrenmek.

Ömrüme verilen bin ceza olsan, çekerim yıllarca terk etmem seni.yıksan şu dünyamı yerle bir etsen, yinede en güzel cennete değişmem seni!

Yapraklar dökülebilir güller solabilir herkes seni unutabilir ama ben asla aysel seni çok ama çok seviyorum.

Kimdi giden, kimdi kalan? gidenmi suçludur her zaman?!aslında kalndır terkeden gidednde bu yüzden gitmiştir zaten!

Daha fazlası için: Sevgi Sözleri

 
0 oy, 0.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021