Bugün 21 Nisan 2024 Pazar, havada aşk kokusu var!

Rüyam..

Tarih Gönderen
Bir kaç yıl öncesini iyi hatırlıyordu kız, karşısındaki adamın resmini gördüğünde.. Tanıdıktı, bildik bir simaydı ve hemen anımsadı üç buçuk yıl önceki günleri...

Sıcak, çok sıcak bir gündü. Okula kayıt olmak için gelmişti bu güneş dolu binanın bahçesine ve biraz gölgeye ihtiyacı vardı. Aradığı gölgeyi hemen ötede oturan bir kız paylaşıyordu. Gitti, yanına sıcaktan ve yorgunluktan şikayet ederek oturdu. Hava gibi sıcak bir karşılama ile tanışıverdi gölgesinin ortağı ile..

Gölge arkadaşı yalnız değildi o gün binada olan iki arkadaşı eşlik ediyordu. Kızların sohbetleri ilerlerken onlarda dahil oldular. Yorgundu kız. Yüreği yara içinde bulduğu arkadaşları, biraz olsun dinlendirmişti yüreğini ama biri vardı aralarında, biri.. Tanıştığı gölge arkadaşının sevgilisi.. Kızın hayatı boyunca hayalini kurduğu adamın bir tasviri. Orda karşısında sahibi ile duruyordu. Yapacak ne vardı? Telefon numaraları verilip ayrıldılar..

Bir zaman sonra tekrar bir araya geldiler ve delikanlı her konuşmaya başladığında sevgilisini her öptüğünde onları uzaktan izleyen kızın yaralı yüreği paramparça oluyordu. Karar verdi hem kendine hemde o çifte zarar vermemek adına bir daha görüşmeyecekti.. Ve görüşmedi..

Şimdi, bilgisayarının monitöründeki resme bakıp o duyguları hissetti. Karşısında duran adamın resmi üç buçuk yıl önce sahibli bir adam olan Olcay'ın ta kendisiydi..Bu kez yalnız bir adam olarak tanrı yeniden karşısına çıkarmıştı onu. Bir an bile tereddüt etmeden açtı yüreğini ona.. aşklarının başlamasının üzerinden henüz üç hafta geçmişti ki harika bir evlilik teklifi ile sağlamlaştırdılar ilişkilerini..

Şimdi mi? artık evlendiler..

Yaşanabilecek en güzel aşk için binlerce teşekkür sana Olcayım.. Seni seviyorum...

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

bestecanbestecan14.02.2009
şaka gıbı yavvv sevgılısınden olan kıza nee olduuu benı o ılgılendırıooo

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021