Bugün 16 Haziran 2024 Pazar, tüm aşk şarkıları sana gelsin!

Prensese Mektup

Tarih Gönderen
Prensese MektupSevgili prensesim seni çok özledim. Sesini duymaya ihtiyacım var. Gülümseyişini, masum bakan gözlerini ve en çok da Seni Seviyorum deyişlerini özledim.

Günlerim oldukça yoğun geçiyor ve bu koşuşturma içinde aklıma her an sen geliyorsun. Yaklaşik bir ay sonra Japonya'ya döneceğim. Bu bir ay bana çok uzun geliyor şimdiden. Üniversite seminerleri oldukça kalabalık ve yorucu geçiyor. Her anımız bir plan içinde yapıldı ve bu yüzden boş zamanım neredeyse hiç yok. Bu sene üniversite de son senem ve bu da son yolculuğumdu.

Bundan sonra hep yanında seninle olacağıma söz veriyorum. Benim için dünyada ki en önemli şey sensin çünkü. Sensiz olmak çok zor geliyor bana. Yanında olup sana doyamamak, uzakta olup hasretini çekmekten daha iyidir.

Her gündüz ve her gece hızla akıp geçiyor bu yoğunluk arasında. Yalnız senin hasretin bana zor geliyor buralarda. Gülümseyişin geliyor aklıma içime huzur doluyor anında. Tatlı sözlerin kulaklarımda melodi gibi adeta yineleniyor ara sıra. Sana dokunmayı özledim, teninin kokusunu, nefesinin sıcaklığını...

Kelimeler yetersiz senin için. İşlerim biter bitmez geleceğim.

Hoşça kal...

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021