Bugün 12 Haziran 2024 Çarşamba, her yürek kaldıramaz aşkı!

Platonik Aşkım

Tarih Gönderen
Dilara'ya...

Merhaba adım Gökhan Boluda yaşıyorum.Benim platonik aşkım Canip Baysal Lisesinde 2. sınıfta başladı liseye başladığımda 9.sınıfta aynı sınıfta değildik lise 2 de ben sözel bölümü seçtim ve Dilaramla aynı sınıfa düştük.

Dilara okulun en güzel kızıydı ve çok popülerdi bense yakışıklı olmayan sessiz,çekingen ve yanlız bir çocuktum bu yüzden de asla onun beni sevmeyeceğini düşündüm ve aşkımı hep uzaktan,içimde yaşadım o sınıftayken ben hep ona bakardım ve oda bundan rahatsız olurdu ve bana kızardı ben hiç bi zaman onun karşısına geçip ona sevdiğimi söyleyemedim çünkü benim hiç sansım yoktu. Dünyada bi tek o ve ben kalsak o yinede beni sevmezdi bilmiyorum belkide sorun bu kendime güvenmemem ama kendime nasıl güvenebilirim ki o okulun en güzel ve popüler kızı benim neyimi sevsin.

O kadar utangaç biriyimki msn'ini bile ekleyemiyodum ama bi gün msn'ini ekledim msn"i açık olunca onunla konuşmaya başladım ve ona buluşmayı teklif ettim ama o kabul etmedi daha sonra bi arkadaşım ona mektup yazmamı söyledi ben ilk başta mektup yazmayı düşünmedim daha sonra ise mektubu yazmaya karar verdim ve bi kolye alıp mektupla birlikte ona verdim daha sonra o bana hiç bi cevap vermedi daha sonra mektup yazmamı söyleyen arkadaşla facebookta konuşurken söyledi o da başka arkadaştan öğrenmiş hatta mektubu o arkadaşla okumuş mektubu saklayacağını söylemiş ben bununla bile çok mutlu oldum.

O beni sevmesede ben onu çok seviyorum.Siz benim gibi olmayın kendinize güvenin ve sevdiğinizi söyleyin biliyorum çok zor hatta benden iyi kimse bilemez ama yinede tüm cesaretinizi toplayıp sevdiğinizi söyleyin ve onu hiç bırakmayın.Ben mutlu olmadım ama siz mutlu olun...

 
3 oy, 5.00 puan

Yorumlar

AyşegülAyşegül04 Aralık 2016
Keşke kendine güvenip söyleseydin

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021