Bugün 22 Mayıs 2024 Çarşamba, en güzel aşk zor olandır!

O Da Sever Mi?

Tarih Gönderen
O Da Sever Mi?Bu gün tam iki yıl oldu benden ayrılalı. 2 yıl sadece dışardan izledim tek tük konuşmalarımız oldu iki yılda. Bana bi kere bakarken yakalasam midemde kelebekler uçar. Yakalanmadan izlerdim onu bu iki yıl içinde. Bu gün biraz dolaştık Cemile’yle okul çıkışı sonra o geldi, Ömer.

Gözümün içine baka baka kanka dedi erkek bi arkadaşıyla tokalışır gibi tokalaştı benimle. Bi kanka kelimesi bile 1 gün boyunca ağlatmaya yetiyodu beni. Yüzüm düştü o an zor tuttum kendimi, gülmeye çalıştım. Biraz yürüdük ‘‘Hadi beni eve bırakın.’’ dedi. Evini bildiğimden bile haberi yoktu kesin. Annesinin facebook profilinde araştırdım, bi resimde arkasında bi dükkan vardı onu internette aratıp evini buldum. Ne zaman çarşıya çıksam o evin önünden kesin geçerim… Yol boyunca gözünün içine baktım bana bakar mı? göz göze gelir miyiz? diye. O ise sadece önüne baktı.

Onu bıraktık eve gelip 1 saat ağladım. Ona bağlandımmı yoksa aşıkmıyım. Bu yaşta aşk demek mantıklı gelmiyodu ama ya öyleyse .Benim hala onu sevdiğimi anlamıyo muydu yoksa anlamamazlıktan mı geliyodu. Tamam kabul çok güzel veya çok fit değilim ama herşey dış görünüşmü? Ona bakarken parlayan gözlerimi, kocaman kalbimi hiçmi görmüyo? Sonra içlerinde beynimi en fazla yoran soru takıldı kafama. Onun için ağladığımı bilse umursamayıp benimle dalgamı geçer yoksa bu kadar sevildiği için mutlu olup beni sevmeye başlar mı?

 
7 oy, 3.57 puan

Yorumlar

Hatice nurHatice nur22 Mart 2020
Ağladığını bile umursamadan dalgasını geçer gün geçtikçe ona baktıkça asik olabilir
 seda seda30 Mart 2017
Cooooooooooooook guzel llllllllllllllll
Eysa Eysa 09 Ocak 2017
Bence hiçbir zaman sevdiğini soylemekten çekinme belkide. sevdiğini söylerseniz zamanı gelince o da sana aşık olacak bunu kimse bilemez o yüzden şöyle çekinmeden sonra çok pisman olursun benim gibi
seymaseyma26 Aralık 2016
Soylemelisin asik olmussun sen bnde yasadim aynisini soyle oda krsilik vrecektir unutma hersey dis gorunus digi
rüyarüya02 Şubat 2016
Sana birşey söyliyim mi bence mutlu olur söyle çünki
Seni sevmese bile çok mutlu olur tıpkı benim gibi bende başkasını severken bana başkasının beni sevdiğini söylemesi beni mutlu etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021