Bugün 23 Mayıs 2024 Perşembe, içime sığmayan deli bir aşk bu...

Hayatımın İlk Aşkı

Tarih Gönderen
Merhaba arkadaşlar benim ismim aysun sizlere aşk hikayemi anlatacağım gerçekten başladığıyla bittiği bir olan aşk hikayem var. Her şey onun bize gelip bizde kalmasıyla bşalamıştı.

Hayatımda ilk defa gerçekten birini canımdan koparcasına uğrunda ölürcesine çok sevdim.

Biz bununla akraba oluyoruz tabi ki annemn dayısnn oğlu askerden izne geldiğinde bize uğramıştı ve bigün bizde kalmıştı teyzemin kızıyla birlikte herşey kuzen tadındaydı.

O zaman benim bir başka sevgilim vardı çok yeniydi onu sevmiyordum zaten ve biz akşam parka gittik bütün kuzenler toplandı.

Neyse geri döndük biz yollarda eğlene eğlene geliyoruz ve bu çocuk benim dibimden ayrılmyo sürekli kolumda ve bizim vein karşısındaki duraktada o zaman benim sevgilim olan çocuk çalışıyor.

Otobüste muavinlik yapıyo ve asker olan kişi durakta bekledi eve geldik içeri girmiyo o çocugu dövecem diyo her neyse zor mor eve soktuk bunu.

Ben sabah işe gittim.

Oda bizde kalıyor tabi ben işten facede takılıyorum oda açtı faceyi bana Aysun sen o çocuğu seviyormusun dedi bende hayır neden sordun dedim sevmiyosan ayrıl o zaman dedi bende sanane murat sana ne oluyo dedim oda seni kıskanıyorum anlıyomusun dedi.

Şaşırdım açıkcası beklemiyodum sonra seni seviyorum Aysun dedi faceye Özlemle özlenmektesin Angaralı falan yazdı inanmk istemedim başta sen beni kandırıyosun dedm inandrmak için ne yapmam gerekiyo söyle yapıyım o zaman dedi bende bilmiyorum dedim o gün işte dayım gile gittik akşam annemler falan oda oraya geldi ve bana anahtarlık yaptırmış Aysun Murat yazıyor ve arkasındada Seni Seviyorum yazıyor.

Ama oraya geldi benimle hiç konuşmuyor yüzüme bile bakmyor balkonda bizim diğer kuzenle oturuyodu bende bi bardak şuyu yüzüne döktüm obeni ısladı böylece konuşmaya başladık kendi eliyle bana çay içirmeler gözleri sürekli gözlermde o an çok etkilendim ve anahtarlığı verdi bana o an ne bileyim hiç kimsedde hisedemediğim huzuru hisettim.

O an için anki o benim için en iyi sıgınaktı ve kabul ettim sonra yine bu bize geldi iki gün kaldık o kadar güzeldi ki herşey dipdibeydik göz gözeydik hep brbirimize sevgimizi yansıtabiliyoduk.

Bir sürü aşk sözcükleri bana Hatunum derdi bu kelime beni bitiren tek şeydi ondan bunu duyduğumda dünyalar sanki benim oluyordu.

Herşey çok güzeldi on kendi ellermle askere uğurladım hergün konuşuyorduk.

Bizi hiç kimse ayıramyacak Allah ayrmadıkça kullara o fırsatı vermeyeceğiz diyorduk ama ne yazık ki ayırdılar bizi :( ....

Aileler öğrendi ne bizimkiler nede onun ailesi istemdiler bizi ve ayrıldık ikimizde çok acı çekiyoruz .

Onun beni sevdiğinden o kadar eminim ki çünkü insan hissetmediği bir şeyi söyleyemez sevmediği birine yada sıcaklığını yakınlığını en önemlisi kalbini hisettiremez ben onu hisettim sevgisini hisettim çünkü kimse onun kadar içten sarılamaz onun kadar içten konuşamaz bambaşkaydı :( Ama bitti işte aşkımıza kıydılar ve o şimdi kendinden soğutmak nefret ettirmek için seni sevmiyoru istemiyorum beni bekleme ben başkasıyla evlencem diyor.

Ama benimle yüz yüze gelmeye korkuyor çünkü dayanamyacak biliyorum bayrmda hep benden kaçtı beni görünce hemen kafasını önüne eğdi.

Bazen çok sevmek yetmiyor be gençler...

Biz daha 20 yaşında aşktan soğutulduk artık kimseyi bu kadar sevemezmişim gibi geliyorrrr :( .....hoşcakalın

 
0 oy, 0.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021