Bugün 19 Haziran 2024 Çarşamba, aşkların en güzeline...

Esmer Meleğe

Tarih Gönderen
Seni tam unuttum dediğimde gözlerini gördüm, o bakmaya cesaret edemediğim gözlerini. MEğerse ben seni unutmamışım esmermeleğim, kendimi kandırmışım. Şöyle bi kendime baıyorum da seni ne kadar özlemişim, gözlerine bakmayı, bitanemi, meleğimi, sana kalbimden seni seviyorum demeyi o kadar özlemişimki... Ama hiçbirşeye cesaretim yok, bunu yazmaktan başka hiçbirşeye cesaretim yok, çünkü içimdeki anlam veremediğim koskoca umudun yanında korku da var. Dua ettim, isyan ettim, kendimi yedim bitirdim ama hiçbiri işe yaramadı. Sınıfta yağmurdan pencereme düşen her "sen" i gördükçe ve hala silmeye kıyamadığım mesajlarını okudukça içimde kurumakta olan umut tekrar filizleniyo. Bana emanet ettiğin kalbini hala o ilk günkü gibi saklıyorum, ama benim kalbime nolduğunu hiç bilmiyorum, bunu sorgulayacak fırsatı vermedin bana. Şimdi o kadar pişmanımki gözlerinin içine bakarken ellerini tutamadım, sana doya doya sarılamadım. Şimdi aşkım yanımda olsa ona sımsıkı sarılcam ve hiç bırakmicam. Ama yok işte, kader bana 1,5 aylık mutluluğu layık görmüş. Sonrası da ne zman biteceğini bilmediğim hüzün zinciri... Hep sonlardan nefret etmişimdir, mesela sevdiğim bi filmin sonunun gelmesi ya da elimdeki bir parça çikolatanın bitmesi, ama bu son hiçbirinin olmadığı kadar acı oldu bitanem. Sevdiğim tek son ayrılığın sonu. Seni dünyanın ipinin ucuna kadar SEVİYORUM ESMERMELEĞİM... (ne olur geri dön)
:'(

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

tubi.rıdvanım(:tubi.rıdvanım(:14.02.2009
umarım meleğin tekrar geri döner.bazen kıymedını kaybedınce anlıyorz oysa yanımzdayken senı sevıyorum dıye haykırmalıyız.saat gece 3 ve askıma sevgımı haykırcam bırazdan..umarm sende melegıne kavusursun.Allah yardımcın olsun..
bu-rockbu-rock14.02.2009
seni anlayabiliyorum, o kadar acı bişey ki ayrı kalmak ölmek çok daha iyi, aşkımı canımdan çok seviyorum ondan hiç ayrı kalmak istemiyorum, tekrar kavuşursunuz umarım..
benimbenbenimben14.02.2009
artık esmer melek yok bu dünyada değer verilmesi gerken kişilere verilmeliymişo haketmiyomuş aşk insanın gözünü kör ediyo uyandım anladım herşeyi. ama şimdi unuttum ve mutluyum
benimbenbenimben14.02.2009
size de mutluluklar
sevgülsevgül14.02.2009
meleğin gerçekten çok şanslıymışş..

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021