Bugün 03 Mart 2024 Pazar, önce sevgiyi anlayalım

Erkeği İlk Buluşmada Etkilemenin 6 Yolu

Tarih Gönderen
Erkeği İlk Buluşmada Etkilemenin 6 Yolu1- Yaş farkını önemseyin

Yaş farkıyla ilgili ciddi endişeleriniz varsa sizi rahatlatacak cevap bizde. Buna karar vermek için kullanılan çok basit bir yöntem var: Kendi yaşınız + 7 yaş. Uluslararası kaynaklar, bu formüle göre birlikte olduğunuz kişiyle sorun yaşama riskinin daha az olduğunu belirtiyor. Bu basit formülü uygulayın ve kendinize, çıkan yaş grubuna göre bir erkek bulun. Örneğin 35 yaşında mısınız? Birlikte olmanız gereken erkek 41-42 yaşında olmalı. Deneyin ve görün.

2- Hemen aramak için can atmayın, yalnızca uygun zamanı bulun

Bunu hepimiz yaşadık. Kadın ve erkek için bu, gerilim yaşatan bir problemdir. Harika bir akşam geçirdiniz. Ertesi gün onu arayıp aramamakta kararsızsınız. Sonuçta hemen gidip arıyorsunuz. İşte bunu yapmamanızı tavsiye ederiz. Allah aşkına o telefonu, onu aramak için bir günlüğüne de olsa elinize almayın. Bu sizi çıldırtsa bile... Unutmayın, kaçan kovalanır!

3- Google'lanmaya hazırlıklı olun

Büyük bir ihtimalle partneriniz sizi Google'layacaktır. O yüzden kendinizle ilgili en kötüsüne hazırlıklı olun. Siz ondan önce kendinizi Google'da aratın ve çıkan sonuçlara bakın. En azından sayfada daha önceki erkek arkadaşlarınızla çekilmiş fotoğraflarınla ilgili soru gelirse bunun açıklamasını yapmak için hazırlıklı olursunuz. Ha bu arada harika bir Google sonucunuz varsa sizi tebrik ederiz. O zaman zaten 1-0 öndesiniz demektir. Şimdi o, yapacağı açıklamaları düşünsün!

4- Sosyal medyada paylaşmayın

Randevu sonrası eve geldiniz. Dünyaya bu gecenin ne kadar harika olduğunu duyurmak istiyorsunuz. Çıktığınız adamı etiketlediniz, size bakmıyorken çektiğiniz fotoğrafı koydunuz ve ilişki statünü de hemen "ilişkisi var" durumuna getirdiniz. Eğer çıktığınız erkeklere bunu hep yaptıysanız şu an neden yalnız olduğunuzu anlamak pek zor olmasa gerek. Daha sakin, ağırbaşlı olun ve sosyal medyadan bir süreliğine uzak durun. Erkekler daha ilk günden bu tarz ciddi adımlar atmaya can atan kadınlardan koşarak uzaklaşırlar. Her şeyi zamana bırakın.

5- Kendinizi bir şey zannetmeyin

Bu erkek sizinle çıktı, çünkü sizden hoşlandı. Ama siz bulunmaz Hint kumaşı değilsiniz. Ya da dünyada kalan tek kadın. O yüzden kendinizi onun çevresindeki en önemli kişi zannetmeyin. İnsanlar seçim yapmayı sever ve siz de onlardan biri olabilirsiniz. Sadece bir seçim, tek seçim değil! Ona sadece sizii seçmesi için bir neden yaratın.

6- Çekici olun

Çekici veya büyüleyici olmak sizi onun gözünde bir anda yukarılara taşıyacaktır. Ona sorular sorun ve söylediklerini iyi dinleyin, onu daha çok tanımaya çalışın. Çekici bir kişi bütün bir gece kendisi hakkında konuşmaz. Çekici olmak ilgi uyandırır ve çok önemli bir özelliktir. Yani sizde yoksa, gidip öğrenseniz iyi olur.

 
3 oy, 4.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021