Bugün 16 Nisan 2024 Salı, tüm aşk şarkıları sana gelsin!

Bir Aşk Hikayesi

Tarih Gönderen
Selam ben Ahmet, aşktan yana pek şansım yoktu hep karşılıksız sevdim ama hiç sevilen olmamıştım. Bu yüzden de bir daha sevmemek için söz vermiştim. Ta ki Fatmanur’la karşılaşana kadar...

Öyle bir girdi ki hayatıma sonsuza kadar çıkmamak üzere bir Ekim sabahında başladı o büyük aşkımız. Adını her andığım da kalbim yerinden fırlayacak gibi atmaya başlıyor, anladım ki ben Fatmanur’a deliler gibi aşık oldum.

Ona çıkma teklifi ettiğimde biraz korkmuştum. Yine acı çekersem diye çok iyi karar vermem gerekiyordu ama kalbim onun için çarpıyordu. Cesaretimi toplayıp çıkma teklifi ettim ve biraz düşünmek için zaman istedi.

Günler geçmek bilmedi. Kabül edip etmeyeceğini bilmiyordum. Ve beklediğim cevap gelmişti: Fatmanur’la çıkmaya başladık.

O kadar güzeldi ki ilk günümüz. o ilk heyecan bana seni seviyorum demesi, oofff heycandan öleceğim sandım. Bir an artık beni de gerçekten seven biri vardı ve ben onu her şeyden çok seviyordum.

Şimdi. İlk senemiz bitmek üzere ikinci senemize gireceğiz ve ben onu ilk günkü gibi seviyorumm. O benim herşeyim. Bu kadar kısa süre olmasına rağmen birbirimizi çok sevdik. ilk günkü gibi aşığız birbirimize sonsuza kadar da seviceğiz birbirimizi çünkü biz kopamayız...

O BENİM SONSUZUM, SONSUZ AŞKIM FATMANUR’UM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMM AŞKIM...

 
1 oy, 5.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021