Bugün 22 Mayıs 2024 Çarşamba, en güzel aşk zor olandır!

Aşk Her şeye Değer...

Tarih Gönderen
Merhaba arkadaşlar benim hikayem biraz uzun aslında kelimelere sığmaz ama kesitler yazacağım müsadenizle :) Biraz alaturka birazda saçma :)

Ben 18 Yaşında bir kız ile kendi evimizde karşılaştım ve orada aşık oldum.. kendisi uzaktan akrabamız oluyormuş.. Tabi 18 yaşında ne olurduki aşkmı odane? :) (bu arada ogün kız benden nefret etmiş) :) öyle böyle derken kızı başkası istediğini duyana kadar içimde birşey yoktu fakat o anı duyunca içimde titreme oldu. Annemi aracı olarak kullandım utangaçtım.. annesine durumu izah etmiş ve kızına soracağını söylemişti.. o gün ben tamamen bitik durumdaydım içim içimi yiyor sağa sola çarpıyordum 19 yaşındaydım bu arada.. her neyse kıza annesi demiş ve kız çok şaşırmış.. istemiyorum demiş direk :( .. ben cevabı aldıktan sonra yıkılmadım.. ne yapıp ettim telefon numarasını buldum.. kendisine çağrı attım :) ve sonrası geldi.. tanıştık annelerimizde haberdardılar bu birliktelikten herşey çok güzeldi 5 sene birbirimizi tanımaya yetti fazla bile geldi :) onun yanında kendimi başka bir dünyada gibi görüyordum..

Taki memleket ziyaretine giden annelerimiz sayesinde bozuldu aramız.. Kız anesi artık bu işe nokta koyun.. annemde acele etme çocuklar ne derse o olsun derken.. kız annesi sana kız yok benım annemde senın kızından başka kızmı yok demiş ve kapıları kapamışlar :)

bunu ben memlekete gider gitmez öğreniyorum telefonda kızla kavgalar etmekten artık kaç telefon parçaladım siz hesab edin..ne yaptıgımı bilemez hale geldim.. eve döndükten sonra ailemi kaşıma aldım.. annem ben o kapıya gitmem babamda onun huyunda gidince cinnet geçirdim babama ayrı anneme ayrı bagırdım ne söylediğimi hiç hatırlamıyorum.. sağlam bir tokat yedim babamdan ve 1 sene anne ve babamla konuşmadım.. kız tabi üzüldü ağladı.. gel annemle konuş dedi.. annesi babası gitmeyen eve kim gidecek? tabiki ben.. :) gittim ve bana denen şey beni çileden çıkarttı.. (ben sana başka kız bulurum bu iş olmaz dendi) iyi peki dedim aldım çantamı çıktım ve artık bundan öte köy yok geliyorsan şimdi benimle gel (kaç bana dedim) gelmiyorsan bir daha gelmem dedim (yalan tabi dayanamamki).. gelmedi.. ses etmeden gittim..2 hafta hiç kimseye gözükmedim..

telefonuma mesaj geldi.. aynen aktarıyorum.." Ben senden başkasını sevemem sevdiremezlerde ne olur bitir şu ayrılığı ben seni sevdim ne olur gel" yazdı ben orada bittim.. 12 saat telefonla konuştum ve pazar sabahı :D gidip kendisini bizzat kapıdan aldım ve evlendim şimdi bir tanecikte oğlumuz var ve öylesine seviyorumki eşimi inanın kıyamete kadar dahada artıcak.. hangi anne kızının kaçmasını ister? istemez ama buna zorlamayın lütfen.. kaçırdım diye yadırgamayın bu kısaca özeti idi :) ama şunu bilinki düğünümde tek eksik kız tarafının ailesi oldu... anneme ve babama halen bu olayların buruklugunu içimde saklarım kin değil buruk bir sızı sadece.. anne ve babalarada artık sevenlerin arasına girmeyin dileklerimi iletiyorum..

Canınızı sıktıysam affola..

 
3 oy, 4.00 puan

Yorumlar

aşkadamıaşkadamı14.02.2009
En iyisini yapmışsin abicim :)
Evliliğinizin mutlu bir şekilde devam etmesini diliyorum...
CanseLCanseL14.02.2009
Ya benim ailemde istemiyor ama biz birbirimizi çok seviyoruz kaçmayı düşünüyoruz :( ama ben onunla herşeye varım ve sizede bir ömür boyu mutluluklar diliyorum :) darısı benim ve tüm sevenlerin başına
m&cm&c14.02.2009
mutlu sonla bitmesine sevindim... ömür boyu mutlu olursunuz umarımm.... :)
nese88nese8814.02.2009
süpermiş allah bozmasınnnn,herkesede nasib etsin
bestecanbestecan14.02.2009
hakikatlen belirtmek isterim ki mutlu sonla biten iki saffoş aşığın hikayesi beni ancak güldürdü bir bebbecan voleybol takımı kurmanızı rica eder yeni bebecanlar dilerim:D
damLaydamLay14.02.2009
mutLuLukLar.. gerçekten sewindim ewLenmenize.. ama bence eşini aL ve aiLesinin eLini öptür.. nede oLsa kızın aiLesi.. özLer babaocağını..
CiseCise14.02.2009
Her aşkın sonu masallarda ki gibi sizinki gibi güzel bitse keşke.. Şanslısınız.. Ömür boyu mutlu olmanızı diliyorum Allah bağışlasın çocuğunuzuda.. :)
DmLaOuZzDmLaOuZz14.02.2009
kaçmanız yanlışşş ! o yaşta evden kçma gbi bi cesaret gösterp kötü örnk olmanz hle hle bu sitelere yazmanız daha daha yanlış umarım szn olunuz böyle bşy yapmaz
kanatsız melekkanatsız melek14.02.2009
hayırlı olsun aşk herşey rağmen sonunan kadr gitmektir ki gerçek aşkta budur babalar dayanamaz konuşur git elini öp babanın emin ol herşey yoluna girer(en azından oğlunuza anlatıcağınız bi aşkınız oldu:))
blacksmanblacksman14.02.2009
mutlu olmayı başarabildiysen tüm engellere rağmen tek kelime benden sana kardeşim ömür boyu ....MUTLULUKLAR....
meldahüzünmeldahüzün14.02.2009
çok güzel.sen şanslıymışsın.seni seven biri var.aşkına sevgisine sahip çıkan biri var.inşallah çok mutlu olursunuz...

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021