Bugün 16 Nisan 2024 Salı, tüm aşk şarkıları sana gelsin!

Aşk Acısı

Tarih Gönderen
Aşk acısı çekiyorum nerdeyse 1 sene olucak gün geçtikce acım büyüyo ben onu bu kadar çok severken o artık ne sesimi duymak ne görmek istiyo başka şehirlerdeyiz zaten çook özledim onu öyle zamanlar geliyo ki ölmek istiyorum 3 seneyi sildi bizim ailelerimiz arkadaşlarimiz herkes karşıydı bu ilişkiye ama biz hep savaştık öyle hayaller kurardık ki bu hayallerimiz için yaşıyoduk hep evlilik hayalleri kuruyoduk bebeklerimize alışveriş bile yaptık o erkek ben kız istiyordum biz kaç ayda bi görüşüyoduk ama sürekli mesajlaşıp konuşurduk eski zaman aşkı derdik ailem telefonumu bile almıştı ben nasıl unutcam onu en kötüsüde çok hatalarım var ama o da çok şey yaptı intikamı mı aldım dedi bizim aşkımızı tüm oturdugumuz şehir biliyordu bu devirde böyle aşk derlerdi nasıl bu hale geldik kimse inanmıyo mesajlarıma bile cevap vermiyo üniversiteye gitti degişti yardım edin bana evlenmeyi düşünüyom onu unutmak için tükendim dayanamıyom kim bilir hangi kızla artık.

 
2 oy, 5.00 puan

Yorumlar

efekentli309efekentli30914.02.2009
bence hayatın sonu değil sana önem vermiyorsa sende üzerine gitme derim artık bitmez denilen aşklar bitermiş demek ki tek taraflı olmuyor bu işler
reinareina14.02.2009
Hayatını bir tek kişiye bağlama , sadece onun için yaşamıyosunki , bence birazda kendini önemse yazık değilmi üzüldüğün onca zamana , kendini boşa yıpratmana değer mi? ... şimdi seviyorum diyenler bile 2 gün sonra yokoluyolar . En iyisi boşver gitsin..
aşkacıaşkacı14.02.2009
bende öyleydim çok sevdim o ise laf söyleyip tersledi ama boşver sonra döncek. Unutma TİLKİNİN DÖNÜP DOLAŞÇAĞI SONRA GELCEĞİ YER KÜRKÇÜ DÜKKANIDIR.güçlü ol ve ona onsuzda olabilceğini göster.
rocker_58rocker_5814.02.2009
Hemen Hemen benim hikayemle aynı senin bu yazını gordum ve siteye kayıt oldum ne zaman basladınız ne zaman bitirdiniz tek sebep onun üniversiteye gitmesimi bilmiyorum ama inşallah bir gün yine kaldıgınız yerden devam edersiniz İnşallah bizde devam ederiz
ZiyaretçiZiyaretçi14.02.2009
Bu güne kadar hiç aşkıma karşılık alamadım ve artık aşkı kendi içimde yaşamaya karar verdim bunu bir denemelisin.Kendini dinle biraz kalbini dinle.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021