Bugün 03 Mart 2024 Pazar, önce sevgiyi anlayalım

Seven ama Sevilmeyen Kız :(

Tarih Gönderen
çok sevdim ama hiç sevilmedim...
lise birdi tanıstığımızda çok seviyordum halada öyle gerçi ben onu hep sevdm ama o beni hiç anlamadı şu an lise üçteym fakat hala birlkteyiz onun butun hatalarına rağmen ben onu affettim kendmde aksini düşünmedm hataszdm ona karşı onu sevmek çok güzel ama sevilmemek var ya o adamı bitiriyor ... lise birde herşey yolndaydı ama lise ikiye geçnce herşy çok farklı oldu onu tanıdıkça hatalarını göruyrdm bana yapmadığı kalmadı karşıma kız getirip onu sevdiğini söyledi karşımda o kızı öptü affettm aldattı affettim nişanlandı yine beni sevdiğini söyledi dayanamıyrdm ama yine affettm ben onu hep affettm ama o hala yapmaya devam ediyor bende affetmeye ben onu çok seviyorm bilmiyorm bu salaklık mı salaklıksa kabul ediyorm ki ben salağım... ama ne olursada olsun ben onu affetmek zorundaym karşılıksız olsada BEN ONU ÇOK SEVİYORUM...

 
1 oy, 1.00 puan

Yorumlar

neyzen007neyzen00714.02.2009
sevmek illa ki güzeldir ki bunu ancak yaşayanlar anlayabilir sen seviyorum diyorsun çok güzel sevmeye devam et bence ama bu sevgi seni hiçbirzaman yıpratmasın çünkü önünde bir hayat var ve yaşanması lazım yani hayat herşeye rağmen devam ediyor.
gülizargülizar14.02.2009
kanka berna gül merve tubiş ve fatma olarak yazıyoruz bu yorumu her zaman arkandayız kankam (karakızdan= yürü be qardaşım kim tutar seni :))
BekaBeka14.02.2009
ileride bu hallerine güleceksin bundan emin olabilirsin..çünkü aşk her zaman acıtmaz ve sende sevilmenin tadına vardığın zaman mutlu olucaksın..ve özgüvenin yerine gelicek :) selametle inş..

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021