Bugün 10 Aralık 2023 Pazar, aşk beklemez.

Kepaze Aşk

Tarih Gönderen
Kepaze AşkMerhabalar Sevgili Okurlar,

Başlık biraz garibinize gidebilir. Hep olması gereken aşktan bahsediyoruz. Ya olmaması gereken? Aşkın kalitesini düşüren televizyonlardaki kirlilikten bahsetmek istiyorum.

Biliyorsunuz şu sıralar moda "AŞK DİZİSİ" çekmek. Büyük tutku, ihtiras, arzu vb. Aşk olmazsa bir dizi tutmaz. Öyle ki her kanalda aşkla başlayan bir dizi mevcut. ATV'nin Kara Para Aşk'ı, SHOW TV'nin Acil Aşk Aranıyor'u ve FOX'un Aşk Yeniden'i... Açıkçası bu dizileri izleyenlere saygımız sonsuz. Bunda problem yok. Ancak bana göre bu dizileri yapan yapımcılar ve senaristleri sadece her Türk dizisinde olduğu gibi yalandan, dolandan; bağırış ve çağırışlardan reyting kazanmaya çalışıyor.

Bu ülkenin vatandaşları olarak kaliteli diziye hasretiz, öyle ki daha da bekleyeceğiz sanırım. Çünkü piyasadaki bu diziler sadece geleceğimiz olan gençlere kötü alışkanlık ve davranışları öğretmekle kalmıyor. Aynı zamanda toplumun ahlaki yapısını da bozuyor.

Kısacası, -TV izlemeyen biri olarak- Bu dizilerin size kazandıracağı hiçbir şey olmadığını düşünüyorum. Bunların sonunun gelmesi ve daha iyi yapımlar görmek için yapabileceğimiz en iyi şey, izlememek ve prim vermemek. Bırakın "saçmalasın dursunlar..." İzlenmedikten sonra yok olmaya mahkumlar.

Ha şunu da hatırlatayım, her Türk dizisi -giderek bozulmaya ve saçma bir final yapmaya mahkumdur-

 
2 oy, 4.00 puan

Yorumlar

Henüz kimse tarafından yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Adınız:
Mesajınız:
 

Benzer Konular

Bağlantılı Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ...

İlgili Olabilecek Sayfalar:
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021