Bugün 01 Temmuz 2022 Cuma, Temmuz aşkları başkadır!

keşke

O benim GECEMM...

Kara Gecem tarafından İtiraflar kategorisi için yazıldı.
Gecem seni hep gecelere benzetmişimdir. Gece gibi bazen huzurlu,anlaşılmaz, karanlık,sessiz, vs... 2008 sonbahar sanırım kasım ayıydı sana çok sinir oluyordum hep beni kızdırıyor sabrımı zorluyordun :) Sonra arkadaş olduk or... (devam)

SENİ UNUTMAK

Senden Uzakta tarafından Sevgi kategorisi için yazıldı.
SENİ UNUTMAK MÜMKÜN OLACAK MI HASRETİN BİR GÜN SON BULACAK MI BU İZLER KAYBOLACAK MI ASLA ASLA PAYLAŞTIKLARIMIZ ASLA BİTMEYECEK AŞKIM KEŞKE BUNU BİZE YAPMASAYDIN (devam)

ruh eşim..

ahmet gizem tarafından İtiraflar kategorisi için yazıldı.
dnyaları verseler asla senden vazgeçmm...cnmı kaybedecek olsam asla brakmam seni..bn seni öle seviorum ki kelmeler yetrsz kalır sevdgm..sonsuz sevdam bnm..iyi ki varsn kocacm...keske içmdeki sevgyi anlatablsem...keşke içmdeki sevgin... (devam)

Tanrının Armağanısın Bana

pnvrl tarafından Aşk Hikayeleri kategorisi için yazıldı.
Bır fırtınanın oratsındayım yuzumu nereye donsem yanlızlık rüzgarı çarpıyor..bu aksam yastıga basıma koyarken ılk defa gözyaşlarımı hissetmedim oysa ağlıyordum,kalbim mı duruyordu acaba...hayatımda ılk defa lanet ede... (devam)

bıtanem

sefer duru tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
tanımaz olaydım senı hıc sewmeseydım keske aslında pişman deilim bırazda belkıde bı burukluk var sana karsıü anlatamıyorum içmdekilerı anlatamam istesemde nasıl bı ask sana duydugum ben bıle bılmıyrum sana vurgunum sen ... (devam)

UTANMIŞIM

uchece tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
O kadar cabuk basladiki hersey O kadar guzeldiki bakislarin Degerliydim biri icin asktim Sana beni sevene gercekten inandim Biranda bitti hersey tek bir anda Keske geri donsen seni seven bu insana Sen gittikten sonra oldum ben Unutmak ist... (devam)

Toplam 3 sayfa, 3. sayfadasın: Önceki, 1, 2, 3
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021