Bugün 21 Nisan 2021 Çarşamba, havada aşk kokusu var!

hasret

Her Sabah

berra tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
HER sabah hüzünle karışık bir umut var içimde. sensizliğin hüznünü yeni bir günün seni getireceği umuduyla bastırıyorum. her gün yeni bir umut yeni bir arayış benim için belki sana kavuşacağım zamana bir günün daha y... (devam)

Gidiyorum

Qffojaek tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
...Yüklendim sırtıma bütün günahlarımı, Güllerimi soldurdum bir bir... Yola çıkma zamanı... Kaptan sesleniyor, Gidiyorum... Yerim yok buralarda... Ne sonbaharın rüzgarında, Ne de baharın dönüşünde... Bana buruk bir teb... (devam)

Sevmek Buymuş Demek

ButtErfLylOvE tarafından Sevgi kategorisi için yazıldı.
Sevmek buymuş demek ki.. Sevmek vermekmiş en büyük parçanı.. Özlemekmiş sevmek.. Gece yastığına başını koyduğunda akan iki damla yaşmış.. Sevmek zormuş sevdiğim Özlemek zormuş.. Sanki bedenime binlerce bıçağın sapl... (devam)

Aşık Olmak

prenses serenity tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
Nice sevgiler yeşerten yüreğimiz kimbilir kaç defa kırılmış ve yeniden biraraya gelebilmek için çaba sarfetmiştir. Yanlışlar doğruları götürür gibi acılar da sevgileri yok ediyor acımasızca. Hasret ise buna tuz biber ek... (devam)

Aldanmak İstemiyorum

erkan-ylmaz tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
Artık aLdanmak istemiyorum beni sevgiLerinin öLümsüzLüğüne inandır korkuLardan şüpheLerden kurtar hiç aLdanmamışLarın o engin iç rahatLığına hasretim. ayıkLa arıt beni... Bütün insanLar aLdanıyormuş sürekLi bir aL... (devam)

Sensizlik...

eternal flame tarafından İtiraflar kategorisi için yazıldı.
bu bayramı seninle geçirebilmeyi ne kadar da çok isterdim ve gördüğüm rüyaların gerçek olmasını... seni sonsuza kadar kaybetmiş olma ihtimali bile içimi çok acıtıyor,hala kabul edemiyorum.. gözden ırak olan gönülden de ... (devam)

Ey Sevgili!..

tevrataltun tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
Nasıl unutulur, Ey sevgili!.. Hatrı hiç mi? yoktu, O soğuk sessiz gecelerin. Ki sen aşktan daha da ...Güzel ve de özeldin. Sonu hiç mi? yoktu, Bu hasret ve özlemin. Ki sen sevgiden daha da Vazgeçilmez ve tektin... ... T.ALTUN (devam)

En Delisi

cansu hakan tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
Yikili dunyam dogmaz gunesim Olurum gecelerin delisi ölümüm olur terk edisin Bendeki asklarin en delisi Ne hasret, nede gurbetin çilesi Ne Leyla, ne Mecnunun sevgisi ölürum yoluna varmi ötesi ? Bendeki asklarin en delisi .... (devam)

aşkın son caresi

ataş kader tarafından Aşk Hikayeleri kategorisi için yazıldı.
..........................kimi kez korkulan olur ..................korkular bırakır bi mektup ...........korkularda üşümek düşer gözlere ......rengi alaca bi gün düşer zamana ..şaşırıp kalırız...; Canımsın şimdi daha b... (devam)

Mutluluk mutluluk mutluluk...

uslanmaz tarafından Aşk kategorisi için yazıldı.
Nedense hep uzaktı bize Hep gizlenmişti saklanmıştı bi köşede Adımız serseri olmus ya neyimize ki mutluluk??? Bir kıvılcımdı içimdeki hasret Bitmeyen tükenmeyen sonu gelmez acıların son buldugu çare içindeki çaresiz... (devam)

SENİ UNUTMAK

Senden Uzakta tarafından Sevgi kategorisi için yazıldı.
SENİ UNUTMAK MÜMKÜN OLACAK MI HASRETİN BİR GÜN SON BULACAK MI BU İZLER KAYBOLACAK MI ASLA ASLA PAYLAŞTIKLARIMIZ ASLA BİTMEYECEK AŞKIM KEŞKE BUNU BİZE YAPMASAYDIN (devam)

Yıllar Öncesinde...

Yırtık Ayakkabılı Kız... tarafından Aşk Hikayeleri kategorisi için yazıldı.
Şuan bir üniversitede okuyorum. Bundan tam 3 buçuk sene önce okulda bir çocuk çarpmıştı gözüme. Gözleri güneşte öyle parlıyor öyle içten bakıyordu ki bakışlarıyla içim ısınmıştı adeta. O günden sonra başımı n... (devam)

Toplam 6 sayfa, 6. sayfadasın: Önceki, 4, 5, 6
Love.GEN.TR, Aşk ve Sevgi Sitesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 - 2021